Saat Yükleniyor...
Akyazı S.A.B.A.H Arama Kurtarma ekibi Muhittin Hürriyet Tarım'ı arıyor
Tarih : 2015.02.06  14:28:07
Hendek Karaman mahallesindeki evinden 3 gün önce ayrılan Muhittin Hürriyet Tarım'ı bulmak için Akyazılı S.A.B.A.H Arama Kurtarma Ekibi diğer ekiplerle birlikte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

30 Ocak günü Hendek Karaman mahallesinde kardeşleriyle birlikte yaşadığı evinden ayrılan Akli dengesi yerinde olmayan aynı zamanda alzheimer hastası olan Muhittin Hürriyet Tarım'ı (60) ailesi ve yakınları 30 Ocak gününden beri arıyor. Kaybolan Tarım'ı bulmak için Sakarya Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri ve Akyazı S.A.B.A.H Arama Kurtarma ekipleri de koordineli olarak arama çalışması başlattı.

Arama Kurtarma çalışmalarına katılan Sakarya'nın Akyazı İlçesinden faaliyetlerini sürdüren S.A.B.A.H dernek başkanı İlhan Durgut , 01.02.2015 saat 14:00 da AFAD Kriz Merkezinden başkanlığımıza yapılan bildirimde, Hendek Karaman Köyünde yaşanan bir kayıp vakası olduğu yönünde bilgi geldi,  AFAD koordinatörlüğünde     S. A. B. A. H. Arama Kurtarma Üyelerinden oluşan 5 Kişilik bir ekiple 14:30 da dernek merkezinden olay mahalline doğru yola çıktık. Büyük bir özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgeyi didik didik arıyoruz. Umarım en kısa sürede sonuç alır, ailenin beklediği haberi veririz dedi.

01/02/2015 Pazar günü Gece geç saatlere kadar yapılan aramadan bir sonuç alınamayınca. S. A. B. A. H. Arama Kurtarma ekibi saat 20:00 itibari ile aramaya sabah devam etmek üzere dernek merkezine dönüş yaptı.

Nuri Kuru


Bu haber toplam 2533 defa okunmuştur
AKYAZI
YAZARLAR
Levent Serdar
ÜÇ SİLAHŞÖRLER
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Sitemizi Beğendiniz mi ?
Evet Beğendim
İyi Fena değil
İdare eder
Beğenmedim..
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Haber Akyazı - Akyazı Haber Akyazı net    |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.