Saat Yükleniyor...
Akyazı Belediyesinden Rüzgarda Zarar Gören Ağaçlara Müdahale
Tarih : 2015.02.06  14:24:20
Kuvvetli Lodos sonrasında çevre koruma çalışmalarını hızlandıran Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri İlçenin yeşil bitki örtüsünü ağaçlarını canlı tutmak ve lodostan zarar görenlerin bakım ve onarımı için aralıksız olarak çalışıyor.

Önceki gün yurt genelinde meydana gelen ve yurdu etkisi altına alarak büyük tahribatlara neden olan kuvvetli lodosun Akyazı'yı da büyük ölçüde etkilemesi sebebiyle ilçe genelinde bir çok ağacın zarar gördü. Doğal güzellikleri her zaman korumaya gayret gösteren Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de ilçe genelinde zarar gören ağaçların bakım ve onarımları için harekete geçti.

Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Fırtına'nın etkisi ile yan yatan devrilen ağaçların yan desteklerle yeniden ayağa kaldırması yeniden köklerinin kuvvetlendirilmesi için diplerine toprak doldurulması, kırılmış ve büyük ölçüde zarar görmüş dalların hem ağaç sağlığı için hem de  çevreye de zarar ve tehlike vermemesi için budanması ve kesilmesi işlemlerini aralıksız olarak yürütüyorlar.

 

 

Bu haber toplam 2991 defa okunmuştur
AKYAZI
YAZARLAR
Levent Serdar
ÜÇ SİLAHŞÖRLER
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Sitemizi Beğendiniz mi ?
Evet Beğendim
İyi Fena değil
İdare eder
Beğenmedim..
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Haber Akyazı - Akyazı Haber Akyazı net    |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.