Saat Yükleniyor...
Ünal Gündüz İçin İmza Topladılar
Tarih : 2015.02.06  14:16:48
Akyazı Belediyesi sınırları içerisinde görev yapan mahalle muhtarları Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Gündüz’ün, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Daire Başkanı olarak görevlendirmesi için imza kampanyası başlattılar.

Muhtarlar olarak Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Gündüz’ün, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Daire Başkanı olarak görevlendirmesi için destek amaçlı imza kampanyası düzenlendiğini belirten Akyazı Muhtarlar Derneği başkanı Bekir Burmuş, “Başkanı olduğum Akyazı Muhtarlar Derneğine üye olan ilçemizin mahalle muhtarları Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Gündüz’ün, Sakarya Büyükşehir Belediyesinde Daire Başkanı olarak görevlendirmesi için imza kampanyası başlatmak istediklerini beyan ettiler. Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Gündüz’ü kadastro müdürlüğünden beri tanıyoruz kendileri daha iyi makamlara layık kaliteli donanımlı bir kişidir. Bundan dolayı muhtarlarımızın talebini uygun gördüğümü belirterek başlattıkları kampanyaya sonuna kadar destekliyorum.

Muhtarlarımız tarafında Başlatılan imza kampanyasına şimdiye kadar 60’ a yakın muhtar imza attı. Önümüzdeki günlerde toplanan imzaları muhtarlarımızla birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teslim edeceğiz” dedi.


SEZAİ YOLCUOĞLU

Bu haber toplam 2442 defa okunmuştur
GÜNDEM
YAZARLAR
Levent Serdar
ÜÇ SİLAHŞÖRLER
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Sitemizi Beğendiniz mi ?
Evet Beğendim
İyi Fena değil
İdare eder
Beğenmedim..
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Haber Akyazı - Akyazı Haber Akyazı net    |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.